Ana Sayfa Kiralık villalar Kategoriler Balayı Villaları Deniz Manzaralı Villalar Denize Yakın Villalar Doğa İçinde Villalar Ekonomik Villalar Engelliye Uygun Villa Kalabalık Aileler için Villa Kış Villası Lüks Tatil Villaları Merkezdeki Villalar Merkeze Yakın Villalar Muhafazakar Villalar İletişim Giriş

HAKKIMIZDA

KİRALAMA REHBERİ

SATIŞ SÖZLEŞMESİ

İPTAL VE İADE KOŞULLARI

GÜVENLİK VE GİZLİLİK POLİTİKASI

İLETİŞİM

Hakkımızda

Sadece Kalkan’ı görebilmek ve dinlenebilmek değil bunları yaparken kalabalıktan uzakta kalmak ve ihtiyacınız olan gerçek huzuru bulmak! Size ait özel bir alanda tatilinizi dilediğiniz gibi yaşamak...

 

İsterseniz Kalkan’ın mükemmel mavi bayraklı koylarında karetta karettalar ile birlikte yüzün, isterseniz M.Ö. VI- V . YY’a dayanan, Likya Uygarlığı kentlerinde kültürel miraslarımızın zenginliği ile başlayan turunuza Saklıkent Kanyonu’nda çıkacağınız yürüyüş ile ve yapabileceğiniz doğa sporları ile tatilinize heyecan katın, isterseniz gözlerden uzak doğa içinde size özel villanızda havuzunuzun keyfine varın!

 

 

Tatil dediğinizde sizin de aklınıza bunlar geliyorsa, yoğun ve koşturmacalı şehir hayatınıza ufak bir ara vermek isterseniz aradığınız ideal dinlenme yerini bulmakta yardımcı olmak için yanınızdayız.  Misafirperver ev sahiplerimizle sizleri buluşturmaya desteklerinizle devam ediyoruz.

 

 

Kaldığınız süre boyunca eviniz olacak bu güzel yeri şimdiden keşfetmek için sayfamıza göz atmaktan çekinmeyin. Geniş villa seçeneklerimizle her tatilciye hitap etmeye çalışan ufak bir ekibiz.  Aklınıza gelen sorular için bir telefon uzağınızdayız. Burada yaşadığımız mutluluğu sizinle paylaşabilmek için buradayız.